Nasz blog...

Pogodna Strefa poświęcona jest podsumowaniu wszystkich imprez zorganizowanych przez drużyny harcerkie
oraz gromady zuchowe. Znajdują się tutaj zdjęcia oraz filmy z przedsięwzięć, w których brali udział harcerze
z różnych jednostek Hufca. Każda miniona impreza jest przez nas rejestrowana i podsumowywana tak, aby
każdy mógł się dowiedzieć jak się bawiliśmy i co dokładnie przeżyliśmy.

11 września 2014

Jodlex


Wrześniowe spotkania kadry Hufca pod nazwą biwak instruktorski JODLEX na stałe wpisały się w harcerski harmonogram pracy.

Spotkania te są niezwykłym momentem, w którym drużynowy może podsumować pracę w drużynie, namiestnicy w namiestnictwach, a Komenda zweryfikować jakość i ilość przedsięwzięć zorganizowanych w minionym roku harcerskim. Biwak Jodlex to przede wszystkim planowanie kolejnych wyzwań, imprez hufcowych oraz akcji letnich, jednak aby organizowany rajd, biwak czy zbiórka przyniosły oczekiwany efekt, w parze z ilością powinna iść jakość.

Marka firmy, to coś więcej niż usługa czy produkt. To wia­ry­god­ność, repu­ta­cja i jej wize­ru­nek w otoczeniu; traktowana jest jako rodzaj świadectwa, stanowi gwarancję jakości, jest synonimem opinii o produkcie, usłudze. 

Komenda oraz namiestnicy Hufca organizując tegoroczne spotkanie postanowili skupić się na marce i jakości w szerokim, tego słowa, znaczeniu. Przeprowadzony szereg zajęć i zabaw pozwolił zrozumieć szeroko idące konsekwencję wynikające z zachowania, konsekwencji i rzetelności drużynowego.

Niedzielny poranek został poświęcony planowaniu i stworzeniu harmonogramu pracy na najbliższy rok. Niebawem ukaże się on na stronie głównej Hufca ZHP Szczecin-Pogodno.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz